Agenda 365

Pythagoras Agenda 365  je komplexní řešení pro vaši společnost a umožní vám snadnou a přehlednou správu zákazníků nebo dodavatelů případně jiných kontaktů.

Projektové řízení

Pythagoras Projector je vhodným nástrojem pro řízení podnikových projektů, zakázek či obchodních případů. Slouží pro plánování harmonogramu prací, evidenci úkolů, docházku zaměstnanců.

MS Office 365

Pomůžeme vám začít používat Microsoft Office 365. Poradíme vám s volbou vhodného plánu a připravíme přechod vaší společnosti na tento nový a moderní systém.

Hromadný mailing

Oslovte vaše zákazníky nebo partnery graficky propracovanými e-maily a podpořte tím informovanost o aktivitách vaší společnosti. My vám k tomu nabízíme řešení.

Novinky

  • Microsoft Office 365 RoadShow

    Společnost Microsoft spustila novou vlnu aktivit pro podporu prodeje Office 365 - vlajkové lodi cloud řešení pro malé i střední podniky. Pythagoras se aktivně podílel na přípravě demo prostředí pro Road Show, která odstartovala 23.11. v Praze a bude až do února příštího roku pokračovat v dalších 11 městech v Čechách i na Moravě. Vedle expertizy při migraci uživatelů do cloud prostředí nabízí Pythagoras svým zákazníkům i řadu hostovaných řešení pro obchod, řízení projektů či podporu klientů, díky kterým mohou dále snižovat investice do údržby vlastní onsite IT infrastruktury.

  • Cashback Samsung Navibot

    Na měsíc srpen a září 2011 jsme ve spolupráci s marketingovou agenturou Amden, připravili pro společnost Samsung aplikaci spojenou s promo akcí na podporu prodeje robotických vysavačů. Motivací pro zákazníky Samsung je tzv. „Cashback“, kdy nákupem výrobku může získat zpět část investované hotovosti.

    Aplikace běží na adrese www.samsung-club.cz/Navibot.

RSS