Pythagoras
Napište nám
E-mail: *
 
Dotaz:

Můj Olympus

Můj Olympus je dlouhodobým zákaznickým programem společnosti Olympus Czech Group, jehož cílem je nabídnout majitelům výrobků Olympus nadstandardní služby a výhody. Jejich získání je vázáno na registraci uživatele a zakoupeného výrobku. Aplikace poskytuje registrovanému zákazníkovi přístup k aktuálním informacím od společnosti Olympus, k materiálům a programovému vybavení k jeho registrovanému produktu, k informacím o probíhajících akcích určených speciálně pro majitele výrobků Olympus a také nabízí řadu akčních slev pro nákupy v autorizovaném e-shopu Olympus.

Prostřednictvím aplikace se může uživatel registrovat na produktová školení, fotografické workshopy a nejrůznější sezónní akce pořádané společností Olympus nebo jejími partnery. Zákazníci, kteří si to přejí, jsou pravidelně o novinkách a akcích informováni formou elektronického zpravodaje. Součástí portálu je též galerie fotografií pořízených zákazníky. V rámci této fotogalerie probíhá každý měsíc soutěž o nejlepší fotografii. Výherce je odměněn věcnou cenou z oblasti digitální fotografie.

Registrace zákazníka a produktu

Registrace probíhá na základě platného výrobního čísla produktu Olympus (digitální fotoaparát, dalekohled, záznamník, blesk, objektiv) a údajů o nákupu produktu. Při registraci je ověřována platnost výrobního čísla, aplikace je napojena na průběžně aktualizovanou databázi produktů Olympus. V dalším kroku registrace jsou požadovány kontaktní údaje osoby a souhlas se zpracováním osobních údajů. Registrovaný zákazník má dále možnost po přihlášení se do aplikace registrovat další zakoupené produkty. Tyto jsou pak zobrazeny v přehledu registrovaných produktů, kde je možné stahovat aktualizace firmware k danému výrobku, dokumentaci a další materiály. Pokud dojde k odcizení produktu zákazníkovi, je možné prostřednictvím seznamu registrovaných produktů tuto skutečnost nahlásit a zařadit tak produkt do seznamu odcizených výrobků Olympus, ke kterému mají přístup autorizované servisy Olympus.

Slevy a výhody

Pro registrované uživatele jsou připravovány speciální akce formou slev do autorizovaného e-shopu Olympus nebo na nejrůznější akce pořádané partnery Olympusu, např. na fotografické workshopy.

Novinky

Součástí aplikace je novinkový kanál plně spravovaný pracovníky firmy Olympus. Novinky jsou publikovány i pro neregistrované uživatele. Pokud má uživatel zájem, může si objednat zasílání elektronického zpravodaje emailem, tato služba je dostupná i pro neregistrované uživatele. Odběr zpravodaje je možné kdykoliv prostřednictvím aplikace odhlásit.

Soutěže

Na stránkách webu jsou publikovány nejrůznější soutěže z oblasti digitální fotografie. Celoročně je publikována soutěž Fotograf roku.

Produktová školení

Pro členy klubu jsou průběžně po celý rok pořádána firmou Olympus produktová školení zdarma. Zákazníci mají možnost registrovat se na vypsané termíny školení prostřednictvím k tomu určené stránky. Aplikace pak automaticky rozesílá na přihlášené zákazníky těsně před termínem školení upozornění o místě a času konání školení.

Poradna

Aplikace je navázána na produktovou databázi výrobků Olympus. Umožňuje tudíž i neregistrovaným zákazníkům stáhnout si manuál ke svému produktu. Stačí k tomu pouze znalost výrobního čísla. V části Poradna je také veřejně přístupný vyhledávač prodejen Olympus pracující nad databází spravovanou přímo obchodními zástupci Olympusu. Vyhledání je možné dle poskytovaného sortimentu a regionu, ve kterém se prodejna nachází. Jsou evidovány prodejny jak v České republice, tak na Slovensku.

Fotogalerie

Samostatnou část webu tvoří galerie fotografií pořízených registrovanými zákazníky Olympusu. Fotografie jsou nahrávány prostřednictvím aplikace, dále prochází výběrem a schvalováním pro publikaci v galerii a schválené jsou následně publikovány. Galerie je členěna tematicky, výběr fotografií lze provádět i v čase. Každý měsíc probíhá vyhodnocení nejlepší fotografie a výherce je odměněn věcnou cenou.

 

Autor: RaZ | 6/18/2009