Novinky
Napište nám
E-mail: *
 
Dotaz:

Aktuality a novinky

 • Nový obchod Fomio.cz

  Pro společnost Amden jsme připravili nový e-shop www.fomio.cz. Cílem obchodu je nabídnout fotografům, tvůrcům videí a dalším technologickým nadšencům a uživatelům, širokou nabídku kvalitního příslušenství renomovaných značek na jednom místě. To vše doplněné vše doplněné kvalitními službami a zákaznickou podporou.

  May 2020
 • Simmis.cz

  Pro společnsot PC Net CZ jsme vytvořili nový e-shop  Simmis.cz s výpočetní technikou a jejím příslušenstvím.

  March 2020
 • Airquest.cz

  Nová verze komunitní nástroje pro plánování letů.

  May 2019
 • Travel Zone

  Pro společnost International Study Programs, s.r.o. jsme vytvořili novou verzi portálu Travel Zone a také související aplikaci ISP Pocket Guide pro Android a IOS.

  May 2019
 • Designer a Printtool Skinzone

  Pro společnost Skinzone jsme realizovali editor pro tvorbu vlastních motivů uživatelem, který je součástí jejich aplikace www.skinzone.cz. Další aplikací je Printtool, komplexní nástroj pro přípravu, automatické skládání  a optimalizaci tiskových pláten, na které se tisknou realizované zakázky.

  September 2015
 • Aplikace pro správu eventů Mercedes

  Pro společnost Fox Hunter s.r.o. jsme připravili aplikaci pro správu eventů společnosti Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

  Tato aplikace umožňuje spravovat eventy pro partnery a zákazníky společnosti Mercedes-Benz Česká republika s.r.o., mezi hlavní funkce patří databáze účastníků eventů, komplexní zvací proces (registrační formuláře, rozesílání perosnalizovaných elektronických pozvánek), prezence účastníků a statistiky z eventů.

  May 2013
 • Demo Videa Office 2013

  Pro společnost Microsoft jsme realizovali vytvoření 30 demonstračních videí, která představují a vysvětlují nové funkce Office 2013.

  February 2013
 • Pythagoras Agenda 365 pro MILCOM servis, a.s.

  Pro společnost MILCOM servis, a.s. jsme implementovali náš systém Agenda 365.

  Společnost MILCOM zaměřuje svoji činnost především na odbornou a poradenskou činnost v potravinářského a mlékárenského průmyslu. Svoji činnost rozšiřuje i do dalších průmyslových oblastí. (sklářský, strojírenský, atd.).

  Náš systém společnost používá hlavně pro potřeby projektového řízení a evidence servisních zásahů.

  December 2012
 • Servomat.cz

  Pro společnost Fox Hunter s.r.o. je připravili webovou aplikaci Servomat (www.servomat.cz).

  Servomat je marketingový portál vytvořený výhradně pro obchodní partnery společnosti Hewlett-Packard (HP) nakupujících u autorizovaných distributorů:TechData, eD system, ATComputer. Cílem portálu je zprostředkovat speciální/akční produktové nabídky netradiční formou a podpořit tak prodej výrobků HP u všech potenciálních prodejců IT.

  September 2012
 • Kalkulátor Office 365 pro menší a střední organizace

  Pro společnost Microsoft, jsme připravili kalkulátor porovnávající celkové náklady na IT infrastrukturu realizovanou servery v místním nasazení a IT infrastrukturu realizovanou formou využívání cloudových služeb.

  Kalkulator naleznete na této adrese www.microsoft.com/cze/office2010.

  May 2012  |  celý článek
RSS