Novinky
Napište nám
E-mail: *
 
Dotaz:

Aktuality a novinky

 • Designer a Printtool Skinzone

  Pro společnost Skinzone jsme realizovali editor pro tvorbu vlastních motivů uživatelem, který je součástí jejich aplikace www.skinzone.cz. Další aplikací je Printtool, komplexní nástroj pro přípravu, automatické skládání  a optimalizaci tiskových pláten, na které se tisknou realizované zakázky.

  September 2015
 • Nový eShop - www.lenovoonline.cz

  Značkový e-shop Lenovo, který poskytuje kompletní portfolio této značky, funguje na našem vlastním e-commerce řešení. Realizováno pro společnost Marsann.

  January 2015
 • Aplikace pro správu eventů Mercedes

  Pro společnost Fox Hunter s.r.o. jsme připravili aplikaci pro správu eventů společnosti Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

  Tato aplikace umožňuje spravovat eventy pro partnery a zákazníky společnosti Mercedes-Benz Česká republika s.r.o., mezi hlavní funkce patří databáze účastníků eventů, komplexní zvací proces (registrační formuláře, rozesílání perosnalizovaných elektronických pozvánek), prezence účastníků a statistiky z eventů.

  May 2013
 • Demo Videa Office 2013

  Pro společnost Microsoft jsme realizovali vytvoření 30 demonstračních videí, která představují a vysvětlují nové funkce Office 2013.

  February 2013
 • Pythagoras Agenda 365 pro MILCOM servis, a.s.

  Pro společnost MILCOM servis, a.s. jsme implementovali náš systém Agenda 365.

  Společnost MILCOM zaměřuje svoji činnost především na odbornou a poradenskou činnost v potravinářského a mlékárenského průmyslu. Svoji činnost rozšiřuje i do dalších průmyslových oblastí. (sklářský, strojírenský, atd.).

  Náš systém společnost používá hlavně pro potřeby projektového řízení a evidence servisních zásahů.

  December 2012
 • Servomat.cz

  Pro společnost Fox Hunter s.r.o. je připravili webovou aplikaci Servomat (www.servomat.cz).

  Servomat je marketingový portál vytvořený výhradně pro obchodní partnery společnosti Hewlett-Packard (HP) nakupujících u autorizovaných distributorů:TechData, eD system, ATComputer. Cílem portálu je zprostředkovat speciální/akční produktové nabídky netradiční formou a podpořit tak prodej výrobků HP u všech potenciálních prodejců IT.

  September 2012
 • Kalkulátor Office 365 pro menší a střední organizace

  Pro společnost Microsoft, jsme připravili kalkulátor porovnávající celkové náklady na IT infrastrukturu realizovanou servery v místním nasazení a IT infrastrukturu realizovanou formou využívání cloudových služeb.

  Kalkulator naleznete na této adrese www.microsoft.com/cze/office2010.

  May 2012  |  celý článek
 • Instruktážní videa pro MS Office365

  Pro společnost Microsoft jsme připravili Instruktážní videa, která májí za cíl rychle a přehledně ukázat hlavní výhody používání MS Office 365.

  Všechna videa naleznete na adrese zde.

  January 2012
 • Microsoft Office 365 RoadShow

  Společnost Microsoft spustila novou vlnu aktivit pro podporu prodeje Office 365 - vlajkové lodi cloud řešení pro malé i střední podniky. Pythagoras se aktivně podílel na přípravě demo prostředí pro Road Show, která odstartovala 23.11. v Praze a bude až do února příštího roku pokračovat v dalších 11 městech v Čechách i na Moravě. Vedle expertizy při migraci uživatelů do cloud prostředí nabízí Pythagoras svým zákazníkům i řadu hostovaných řešení pro obchod, řízení projektů či podporu klientů, díky kterým mohou dále snižovat investice do údržby vlastní onsite IT infrastruktury.

  November 2011
 • Cashback Samsung Navibot

  Na měsíc srpen a září 2011 jsme ve spolupráci s marketingovou agenturou Amden, připravili pro společnost Samsung aplikaci spojenou s promo akcí na podporu prodeje robotických vysavačů. Motivací pro zákazníky Samsung je tzv. „Cashback“, kdy nákupem výrobku může získat zpět část investované hotovosti.

  Aplikace běží na adrese www.samsung-club.cz/Navibot.

  August 2011
RSS