Novinky
Napište nám
E-mail: *
 
Dotaz:

Aktuality a novinky

 • Grafics Generator

  Pro společnost Amden jsme vyrobili on-line aplikaci Graphics Generator. Jedná se o prostředek pro komunikaci firemního layoutu obchodním partnerům na prodejní místa. Usnadňuje výrobu materiálů pro tvorbu nabídek, data sheetů v profesionální kvalitě. Firma zadá grafický koncept, s využitím dat a grafických podkladů z reklamních kampaní, do kterého mohou autorizovaní uživatelé sami zadávat vlastní informace. Uživatel si vybere předdefinovanou šablonu ve formátu Adobe PDF a na tu vkládá další vrstvy s textem, obrázky, tabulkami na přesně definované místo. Je možné vkládat více prvků do jedné šablony. Poté se vrstvy spojí do výsledného pdf, které je možno exportovat do více výstupních formátů.

  May 2009
 • AirQuest

  Firma Pythagoras se podílela na nekomerčním projektu AirQuest.cz, webové aplikaci určené pro příznivce sportovního a turistického létání. Tento projekt byl pro nás výzvou jako demonstrace a ověření našich vývojových schopností v méně tradičních oblastech, jako je GIS na internetu. Jádro AirQuestu je vystavěno nad velmi populárním systémem Google Maps. Za první 3 měsíce provozu v něm uživatelé naplánovali přes tisíc letových tratí.

  May 2009
 • HP CarePack

  Ostrov pokladů HP Care Pack je motivační program společnosti Hewlett-Packard určený pro HP Preferred Partnery v České republice, kteří nakupují servisní služby HP Care Pack u oficiálních distributorů HP nebo na přímo u společnosti HP. Za každý nákup získává partner zlaťáky, za které si může následně v eshopu nakoupit dárky od firem jako jsou Microsoft, Philips, Husky, Olympus a další.

  April 2009
 • Pythagoras Projector

  Naše firma úspěšně implementovala produkt Pythagoras Projector do společnosti MediaTrust Communication. MediaTrust Communication je full-servisová komunikační agentura. Od roku 1997 je společnost členem české Asociace Public Relations agentur (APRA). Naše aplikace slouží firmě k evidenci projektů, lidských zdrojů, k evidenci odpracovaných hodin zaměstnanců, evidenci faktur spojených s projekty.

  March 2009
 • Excel Add-In pro Médea Research

  Pro společnost Médea jsme vytvořili aplikaci na zpracování datových výstupů, která funguje jako doplněk MS Excel 2007. Jejím ukolem je z nepřehledných datových zdrojů připravit pro uživatele graficky srozumitelnější výsledky.
  Médea a.s. je největší českou mediální agenturou s profesionální znalostí komunikační mediální problematiky, která nabízí kompletní realizaci mediálních kampaní.

  February 2009
 • Elektronický obchod La Passione

  Naše firma připravila pro společnost Médea Promotion internetový obchod La Passione, který přináší jedinečnou nabídku exklusivních dárků především pro obchodní partnery a klienty.

  Médea Promotion je dceřinnou společností mediální agentury MÉDEA. Zabývá se produkční organizací kulturních, společenských a sportovních akcí, zajištěním tiskových konferencí, večírků, módních přehlídek, apod.

  January 2009
 • Motivační porál Epson partners pro SR

  Po úspěšném spuštění partnerského portálu pro společnost Epson jsme připravili jeho slovenskou verzi. Stejně tak jako v České republice, systém umožňuje obchodním zástupcům registrovat prodané produkty a sledovat hodnocení v počtu bodů přidělených za jejich prodej. Za získané body pak lze nakoupit odměny v připraveném e-shopu.
   
   

  July 2008
 • Samsung Press portál

  Pro společnost Samsung jsme vytvořili nový vzhled internetového portálu Samsung Press. Tento portál je nedílnou součástí komunikace s novináři. Portál poskytuje informace z tiskových zpráv, aktuální novinky o produktech a jejich ocenění. Registrovaní uživatelé mohou využít fotografické galerie a katalogů Samsung produktů a produktových skupin v tiskové kvalitě. Informační portál pro koncové zákazníky, spolu s dalšími motivačními programy pro prodejce společnosti Samsung, jakými jsou www.ifriend.cz, www.mobile.ifriend.cz a www.samsungclub.cz, tvoří novou korporátní identitu a vizuální styl společnosti.

  June 2008
 • Pythagoras Projektor pro DHV

  Naše firma úspěšně implementovala produkt Pythagoras Projector do společnosti DHV CR. Firma DHV CR je konzultační a inženýrská společnost působící v České republice. Zaměřuje se hlavně na prestižní projekty v oboru životního prostředí, dopravy, prostorového plánování a rozvoje lidských zdrojů a to jak v České republice, tak v zemích střední a východní Evropy. Naše aplikace slouží firmě DHV CR k evidenci projektů, na nich rozložených lidských zdrojů a následně k evidenci odpracovaných hodin zaměstnanců.

  March 2008
 • Rezervační systém pro FLY FOR FUN

  Pro leteckou společnost FLY FOR FUN jsme připravili rezervační systém umožňující klientům rezervovat letadla a plánovat lety. Prostřednictvím synchronizačních databází pracuje systém současně na internetu na PC i na mobilních telefonech v offline modulu. V systému je možné nalézt další potřebné údaje, jako je východ či západ slunce, čas občanského soumraku a termíny lekcí. Rezervační systém pomocí integrované brány SMS zároveň informuje zákazníky o jejich lekcích.

  February 2008
RSS