Novinky
Napište nám
E-mail: *
 
Dotaz:

Aktuality a novinky

 • Motivační porál Epson partners

  Pro společnost Epson jsme vytvořili partnerský portál, který obchodním zástupcům umožňuje registrovat prodané produkty a sledovat hodnocení v počtu bodů přidělených za jejich prodej. Součástí Epson programu je Epson eshop, který zobrazuje finanční knihu a stav konta uživatele. Pomocí bonusového účtu je možné nakupovat a získávat lákavé odměny.

  January 2008
 • Samsung Club

  Pro společnost Samsung jsme spolu s firmou LFP Studio připravili portál, který je určen pro koncové zákazníky. Pomocí tohoto portálu si zákazníci mohou zaregistrovat produkty koupené v klubové prodejně a využít výhod společnosti Samsung, mezi něž patří prodloužená záruka na jednotlivé produkty, slevy a informace o novinkách.

  December 2007
 • Elektronický obchod Igloo.cz

  Elektronický obchod Igloo, navržený pro společnost Igloo s.r.o., je novým internetovým portálem zaměřeným na prodej velkého množství elektronických produktů, domácích spotřebičů, audio, DVD, fotoaparátů a elektrického nářadí. Uživatelé se mohou stát registrovanými členy nákupní galerie a tím využít možností slev, výhodných nabídek a informací o novinkách. Igloo zároveň umožňuje klientům různé typy vyhledávání či porovnávání vybraných produktů, intuitivní navigaci a příjemný nákup.

  November 2007
 • PR portál KFP

  Pro našeho smluvního partnera, společnost KFP, zabývající se finančním poradenstvím, jsme v rámci zlepšení jeho PR (Public Relation - styk se zákazníkem) připravili portál shromažďující informace o obchodních případech a aktivitách typu workshop, konzultace, trénink apod. Cílem vytvořeného portálu je efektivní komunikace lektorů s klienty díky přehledovému pracovnímu kalendáři, obchodnímu kalendáři aktivit a osobnímu kalendáři plánovaných případů.
  Neméně důležitou součást portálu tvoří databáze kontaktů osob a společností, které jsou partnery, uživateli, či klienty KFP.
  Pomocí tohoto portálu je zároveň možné sledovat výsledky společnosti za dané období a novinky v oblasti lektorských soutěží včetně jejich vyhodnocení.

  October 2007
 • Motivační porál HTC partners

  Ve spolupráci s firmou Amden jsme pro společnost High Tech Computers vytvořili motivační portál pro prodej nové řady mobilních telefonů a pro podporu existujícího prodeje HTC produktů v České republice. Tento věrnostní systém registruje prodané výrobky a odměňuje prodejce formou bodů, za které si mohou v elektronické prodejně HTC koupit různé dárkové předměty. Zároveň poskytuje prodejcům informace o nových produktech a službách a podporuje komunikaci mezi jednotlivými členy systému.

  September 2007
 • Motivační porál U:fon partners

  Pro společnost U:fon jsme v rámci kooperace s firmou Amden vytvořili nový portál v českém jazyce poskytující klientům a zaměstnancům společnosti informace o nových produktech a službách. Systém zobrazuje katalogy a ceníky jednotlivých produktů, ale zároveň i podporuje marketingové motivační aktivity a prodej produktů pomocí odměn z bonusového shopu.

  August 2007
 • O2 WebReporting

  O2 WebReporting je novým projektem vytvořeným za účelem vylepšení interního reportingového systému. Poskytuje marketingové a obchodní informace o plánovaných, aktuálních a dokončených projektech a zároveň umožňuje sledovat a korigovat veškeré promo-akce a kampaně, jejich průběh v jednotlivých regionech, výsledky a efektivitu prodeje jednotlivých produktů.
  June 2007
 • Autodesk Club

  Novinkou je internetový portál pro firmu Autodesk v maďarském jazyce. Byl připraven ve spolupráci s agenturou Amden a její pobočkou v Maďarsku a svým čtenářům přináší denní aktuality o produktech společnosti Autodesk, informace o jejich využití, možnost sebevzdělávání pomocí e-learning, seminářů či přednášek a následně i příležitost zúčastnit se různých soutěží a společenských aktivit, jakou je mimo jiné Autodesk Forum.

  May 2007
 • Samsing Press portál

  Pro společnost Samsung jsme vytvořili Press portál, informující o aktuálních novinkách společnosti, nově vytvořených produktech a jejich ocenění. Portál je zaměřen na zprostředkování a zjednodušení komunikace mezi společností Samsung a novináři, kteří tímto mají možnost shlédnout veškeré tiskové zprávy a fotodokumentaci k jednotlivým produktům.
  April 2007
 • Samsung iFriend Mobile

  Firma Pythagoras společně se společností LFP Studio vytvořila pro společnost Samsung nový portál iFriendMobile. Je určen všem obchodníkům a koncovým prodejcům, kteří jeho pomocí získají maximální marketingovou podporu v prodeji a prezentaci jednotlivých produktů. Registrovaní obchodníci tím mohou získat bonusy, které je možné vybrat formou slev nebo jimi platit při nákupu vybraného zboží v Samsung shopu, sdíleném s portálem iFriend.
  February 2007
RSS