Novinky
Napište nám
E-mail: *
 
Dotaz:

Aktuality a novinky

 • Implementace Compass Bussiness do ZVVZ-Enven

  Společně s firmou Xanadu a.s. jsme úspěšně zavedli systém Compass Bussiness ve firmě ZVVZ-Enven Engineering, a.s.
   
   
   

  January 2007  |  celý článek
 • Testy Autoškola 2006

  Pro nakladatelství Springer Media CZ, s.r.o. jsme spolu se společností 4kids s.r.o. vytvořili novou verzi programu "Testy Autoškola 2006", který obsahuje sadu testů nových pravidel silničního provozu. Řešení je navrženo tak, aby maximálně zachovávalo podobnost s oficiálním testovacím systémem Ministerstva dopravy a přitom podporovalo všechny výukové funkce našeho původního řešení. Program je distribuován s učebnicemi nakladatelství.

  August 2006
 • Autodesk Club

  Autodesk ClubPopulární internetový zdroj informací uživatelů softwarových produktů firmy Autodesk - www.autodeskclub.cz - jsme převlékli společně s naší sesterskou agenturou Amden do nového kabátu. Tento systém, který je v naší vývojové péči dostal nejenom nový grafický styl, ale také nové funkce, jako je bonusový systém registrovaných členů. Zároveň byl tento web uzpůsoben pro zapojování oborových "modulů", jako jsou podportály pro jednotlivé vertikální produkty firmy Autodesk, které se budou na Clubu v dalších měsících objevovat.

  June 2006
 • Samsung iFriend

  Firma Pythagoras společně se společností LFP Studio vytvořila pro partnery společnosti Samsung portál iFriend v českém, slovenském a maďarském jazyce. Pomocí tohoto portálu mohou jednotlivé firmy a jejich zaměstnanci sledovat produktové portfolio společnosti Samsung, získávat informace k službám, ceníky, katalogy a kompatibilitu jednotlivých produktů. Zároveň mohou využít registrovaného programu, který jim umožní vstup do bonusového shopu a čerpání bonusů získaných z obratu nákupu u distributora. Účastníci tohoto programu se nadále mohou zúčastnit motivačních soutěží a společenských aktivit.

  May 2006
 • Webová prezentace pro Amden

  Pro marketingovou společnost Amden jsme vytvořili kompletně novou webovou prezentaci na moderním publikačním systému. Tento systém snadným způsobem spravuje informace o projektech, novinky, zajímavé události a reference klientů v šesti jazykových mutacích. Neméně důležitou součástí je implementovaný workflow systém schvalování příspěvků mezi kancelářemi v jednotlivých národních pobočkách firmy.

  April 2006
 • Elektronický obchod s hračkami

  Společnost Pythagoras a společnost 4kids s.r.o. uvedly do provozu nový internetový obchod s hračkami a hrami http://www.4kids.cz. Hlavním cílem designu tohoto e-shopu bylo vytvořit co nejpřehlednější a nejintuitivnější prostředí elektronického obchodu srozumitelné i pro skutečně příležitostného návštěvníka.

  November 2005
RSS