Agenda 365

Pythagoras Agenda 365  je komplexní řešení pro vaši společnost a umožní vám snadnou a přehlednou správu zákazníků nebo dodavatelů případně jiných kontaktů.

Projektové řízení

Pythagoras Projector je vhodným nástrojem pro řízení podnikových projektů, zakázek či obchodních případů. Slouží pro plánování harmonogramu prací, evidenci úkolů, docházku zaměstnanců.

MS Office 365

Pomůžeme vám začít používat Microsoft Office 365. Poradíme vám s volbou vhodného plánu a připravíme přechod vaší společnosti na tento nový a moderní systém.

Hromadný mailing

Oslovte vaše zákazníky nebo partnery graficky propracovanými e-maily a podpořte tím informovanost o aktivitách vaší společnosti. My vám k tomu nabízíme řešení.

Novinky

  • Travel Zone

    Pro společnost International Study Programs, s.r.o. jsme vytvořili novou verzi portálu Travel Zone a také související aplikaci ISP Pocket Guide pro Android a IOS.

  • Designer a Printtool Skinzone

    Pro společnost Skinzone jsme realizovali editor pro tvorbu vlastních motivů uživatelem, který je součástí jejich aplikace www.skinzone.cz. Další aplikací je Printtool, komplexní nástroj pro přípravu, automatické skládání  a optimalizaci tiskových pláten, na které se tisknou realizované zakázky.

RSS