Novinky
Napište nám
E-mail: *
 
Dotaz:

Aktuality a novinky

 • Změna adresy

  Po 24 letech naše společnost Pythagoras přesunula svoji kancelář. Nově nás najdete na adrese Křižíkova 185/35, 180 00 Praha 8.

  January 2023
 • Nový obchod Digilama.cz

  Pro společnost Amden jsme připravili nový e-shop www.digilama.cz.

  DigiLama není velký e-shop s nekonečnými sklady plnými výrobků. Je to malý rodinný obchod, díky kterému se v džungli s laptopy, foťáky, sluchátky a další elektronikou nikdy neztratíte. Je to online obchod s jasnou nabídkou pro každou životní situaci. Zkrátka shop, kde nakoupí i lama.

  July 2021
 • Nový obchod Bodylovers.cz

  Pro společnost LFP Studio jsme připravili další e-shop www.bodylovers.cz

  Jedná se o e-shop zaměřený na produkty výrobce Braun oficinálního distributora ORBICO.

  March 2021
 • Nový obchod Fomio.cz

  Pro společnost Amden jsme připravili nový e-shop www.fomio.cz. Cílem obchodu je nabídnout fotografům, tvůrcům videí a dalším technologickým nadšencům a uživatelům, širokou nabídku kvalitního příslušenství renomovaných značek na jednom místě. To vše doplněné vše doplněné kvalitními službami a zákaznickou podporou.

  May 2020
 • Simmis.cz

  Pro společnsot PC Net CZ jsme vytvořili nový e-shop  Simmis.cz s výpočetní technikou a jejím příslušenstvím.

  March 2020
 • Airquest.cz

  Nová verze komunitní nástroje pro plánování letů.

  May 2019
 • Travel Zone

  Pro společnost International Study Programs, s.r.o. jsme vytvořili novou verzi portálu Travel Zone a také související aplikaci ISP Pocket Guide pro Android a IOS.

  May 2019
 • Designer a Printtool Skinzone

  Pro společnost Skinzone jsme realizovali editor pro tvorbu vlastních motivů uživatelem, který je součástí jejich aplikace www.skinzone.cz. Další aplikací je Printtool, komplexní nástroj pro přípravu, automatické skládání  a optimalizaci tiskových pláten, na které se tisknou realizované zakázky.

  September 2015
 • Aplikace pro správu eventů Mercedes

  Pro společnost Fox Hunter s.r.o. jsme připravili aplikaci pro správu eventů společnosti Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

  Tato aplikace umožňuje spravovat eventy pro partnery a zákazníky společnosti Mercedes-Benz Česká republika s.r.o., mezi hlavní funkce patří databáze účastníků eventů, komplexní zvací proces (registrační formuláře, rozesílání perosnalizovaných elektronických pozvánek), prezence účastníků a statistiky z eventů.

  May 2013
 • Demo Videa Office 2013

  Pro společnost Microsoft jsme realizovali vytvoření 30 demonstračních videí, která představují a vysvětlují nové funkce Office 2013.

  February 2013
RSS