Zakázkový vývoj
Napište nám
E-mail: *
 
Dotaz:

Zakázkový vývoj pro internet a intranet

Vytvoření internetové nebo intranetové aplikace na míru a přání zákazníka je v současné době hlavní oblastí činnosti naší společnosti. Během desetiletého působení naší společnosti se z těchto aplikací vyvinuly dva hlavní proudy, a to motivační portály a internetové obchody. 

Motivační programy

Tento systém je určen pro partnery, prodejce, někdy i koncové zákazníky velkých společností, které se jejím prostřednictvím snaží informovat o svých výrobcích a pomáhat s prodejem. Výsledkem dobře fungujícího motivačního programu je nejenom zvýšený prodej výrobků, ale vytvoření komunikační vazby mezi výrobcem a prodejcem, případně zákazníkem. 

Jedná se o internetové aplikace, které jsou přístupné odkudkoliv, kde je možné se dostat k internetu. Aplikace jsou dělány v korporátní grafice, případně grafice dodané zadavatelem. Kromě vývoje aplikaci také hostujeme a poskytujeme plnou technickou podporu. 

Takovéto aplikace provozujeme například pro společnosti Olympus (www.olympusbonus.cz, www.mujolympus.cz, www.myolympus.sk), Samsung (www.ifriend.cz, www.ifriend.sk), HTC (www.htcpartners.cz, www.htcpartners.sk).

E-shopy

Naše společnost nemá univerzální systém, který se jen vloží do dodaného grafického layoutu, naopak co máme, je zkušenost jak vytvořit kvalitní a fungující e-shop a s touto zkušeností a na základě přání zákazníka tento e-shop připravíme.

Takto jsme vyvinuli pro společnost Amden brandový e-shop www.olympusobchod.cz. Dalším příkladem je elektronický obchod s hračkami www.4kids.cz.  Pro společnost MÉDEA RESEARCH jsme naprogramovali a provozujeme e-shop s dokumenty www.datrix.cz.