Novinky
Napište nám
E-mail: *
 
Dotaz:

Aktuality a novinky

 • Přechod na Office 365

  Naše společnost úspěšně migrovala na řešení Microsoft Office 365. Nyní tedy máme vše dostupné odkudkoliv, kde je internet, nejenom maily, ale i veškeré soubory, které jsme umístili do Sharepointu. Největší úspěch zaznamenal nástroj Lync, který umožňuje neustálé spojení všech našich zaměstnanců, zjednodušil on-line komunikaci a díky možnosti sdílet vzdálenou plochu počítače kolegy, usnadnil řešení problémů.

  August 2011
 • Microsoft Office HUP Tools jsou v Cloudu

  Pro společnost Mictosoft jsme naprogramovali aplikaci HUP Tools.

  HUP Tools je cloudová aplikace na platformě  Windows Azure pro usnadnění činností souvisejících se správou Microsoft Office Home Use Program. Společnost Microsoft umožňuje zaměstnancům firem s aktivovaným HUP získat zdarma licenci pro domácí použití Microsoft Office.  Aplikace je  určena pro obchodníky Microsoftu, zaměstnavatele - organizace, které zavádí HUP a také jejich zaměstnance.

  Pro obchodníky společnosti Microsoft umožňuje správu společností, které mají aktivován Microsoft Home Use Program, správu kontaktů a marketingových aktivit a obsahuje nástroje pro přípravu hromadných objednávek.

  Zaměstnancům společností využívajících HUP umožňuje nalezení HUP kódu zaměstnavatele, umožňuje registraci objednávek zaměstnanců pro hromadné objednání zaměstnavatelem. Poskytuje veškeré informace, podporu a kontakty potřebné k objednávce Microsoft Home Use Program.

  April 2011
 • Elektronický obchod Hobby-Shop.cz

  Pro společnost Hobby Shop jsme vyvinuli a provozujeme elektronický obchod zaměřený na prodej modelové železnice www.hobby-shop.cz.

  Společnost Hobby Shop je jedním z největších prodejců modelové železnice v ČR.

  E-shop obsahuje plnou administraci produktové databáze, včetně evidence faktur, skladu, objednávky na dodavatele. Administrace obsahuje i komponentu, kterou používá kamenná prodejna, takže není potřeba mít dva sklady. V případě prodeje produktu v kamenné prodejně se automaticky odečte i v e-shopu.

  January 2011
 • Motivační porál HTC partners SK

  Po roce úspěšného fungování portálu www.htcpartners.cz jsme opět ve spolupráci s firmou Amden vytvořili pro společnost High Tech Computers i slovenskou verzi motivační portálu www.htcpartners.sk.

  Stejně jako česká verze je určen pro podporu prodeje HTC produktů. Tento věrnostní systém registruje prodané výrobky a odměňuje prodejce formou bodů, za které si mohou v elektronické prodejně HTC koupit různé dárkové předměty. Zároveň poskytuje prodejcům informace o nových produktech a službách a podporuje komunikaci mezi jednotlivými členy systému.

  October 2010
 • Pythagoras Projector pro právní kanceláře

  Pro právní kancelář Plavec & Partners, advokátní kancelář s.r.o. (dříve AKPV) jsme implementovali náš sytém Projector.

  Nový systém AK Projector je plně internetovou aplikací, která umožnuje uživatelům / zaměstnancům, kdykoliv a kdekoliv, kde je internet, se dostat ke všem údajům spojeným s fungováním právní kanceláře.

  Systém eviduje jednotlivé kauzy, upozorňuje a sleduje dodržování termínů a je propojen s MS Outlookem.

  March 2010  |  celý článek
 • Internetový obchod DATRIX

  Pro společnost Médea Research jsme vyvinuli e-shop pro prodej studií z oblasti marketingu, sociologie, médií a výzkumu veřejného mínění.

  Studie jsou k dispozici ve formě PDF. Uživatel má buď předplacený VIP účet a dostane se ke všem studiím v databázi, nebo si vybrané studie koupí. Forma platby je možná pomocí eKonta nebo u některých studií i formou SMS.

  February 2010
 • Samsung Cashback

  Pythagoras společně s firmou Amden připravil pro koncové zákazníky společnosti Samsung akci Samsung CASH BACK.
  Při nákupu vybraných LCD televizí LCD Samsung řady 5, 6, 7 anebo LED TV série 6000, 7000, 8000 s úhlopříčkou 32“ získají zákazníci slevu až 8 000 Kč.


  July 2009
 • Olympus obchod

  Vytvořili jsme autorizovaný e-shop Olympus, jehož provozovatelem je obchodní firma Solution Partner s.r.o. Internetový obchod nabízí jak kompaktní fotoaparáty, tak digitální zrcadlovky, objektivy, dalekohledy, záznamníky a další sortiment od společnosti Olympus.
   
   
   

  June 2009
 • Nový web Amden

  Pro Amden - sesterskou marketingovou agenturu - jsme vytvořili novou webovou prezentaci. Veškeré části lze jednoduše editovat pomocí administračního nástroje.

  June 2009
 • Můj Olympus

  Můj Olympus je dlouhodobým zákaznickým programem společnosti Olympus Czech Group, jehož cílem je nabídnout majitelům výrobků Olympus nadstandardní služby a výhody. Jejich získání je vázáno na registraci uživatele a zakoupeného výrobku. Aplikace poskytuje registrovanému zákazníkovi přístup k aktuálním informacím od společnosti Olympus, k materiálům a programovému vybavení k jeho registrovanému produktu, k informacím o probíhajících akcích určených speciálně pro majitele výrobků Olympus a také nabízí řadu akčních slev pro nákupy v autorizovaném e-shopu Olympus.

  June 2009  |  celý článek
RSS